Kurumsal Kimlik Nedir?
10 Temmuz 2015
Google Web Font Türkçe Karakter Sorunu
10 Temmuz 2015

Aydın Yalçın, Agarta Bitkisel Kozmetik

Agarta Bitkisel Kozmetik olarak 25 yıldır ticaretle uğraşıyorum. Ticarette firmamızın en önemsediği konulardan birisi reklamdır. Reklamın da olmazsa olmazı iyi bir reklam ajansıdır.

Firmam ve şahsım tasarım konusuna çok önem veririz. Yıllarca birçok reklam ajansıyla çalıştık. Bir tasarım yapıldıktan sonra genelde içimize siner ve onaylarız. Ama onayladıktan sonra  farklı açılarda ve farklı ortamlarda baktığımız zaman istediğimizin o olmadığına karar verip değişiklikler isteriz. İşte orada bizi anlayışla karşılayıp bu konuda daha farklı seçenekler sunabilecek bir ajans isteriz.

Bir tasarımı onaylayıp 3 veya 4 defa değişiklik istediğimiz olmuştur. Daha önce çalıştığım ajanslarla biraz değişiklik istendiğinde farklı tavırlara büründüklerinden dolayı yollarımızı ayırmak zorunda kalmışızdır. Bu konu herkesin en büyük sıkıntısıdır. Dükkan Ajansla 3 yıldır çalışmaktayız. Çok fazla değişiklik istememize rağmen bir defa dahi bir itirazla karşılaşmadık ve her zaman güler yüzle yardımcı olmuşlardır. Bu anlatıklarımı tüm içtenliğimle anlatıyorum. Kesinlikle bu tür samimi işletmelerin desteklenmesi lazım.

İyi ki varsınız Dükkan Ajans.