En İyi 5 Antivirüs Programı
3 Temmuz 2015
Neden Dijital Pazarlama
9 Temmuz 2015

Bitdefender Antivirüs ile Üstün Performans

Bir yıl boyunca süren zorlu endüstri testlerinde Bitdefender Endpoint Security sürekli olarak üstün performans sergileyerek, kurumsal kullanıcılara verimlilik ve güvenliğin olağanüstü birleşimini sağlamıştır. bitdefender-awardsAndreas Marx, CEO of AV-TEST

Bitdefender GravityZone Business Security işinizi korumanız için sunulan güçlü ve sade bir çözümdür. Diğer çözümlerden farklı olarak, Bitdefender güvenlik için performanstan ödün vermez, bilgisayarlarınızı yavaşlatmaz.

Bitdefender GravityZone Business Security ile işinize odaklanabilirsiniz
Biliyoruz ki işinizle ilgili düşünecek pek çok şeyiniz var. Şimdi sadece işinize odaklanarak, güvenlik ile ilgili konularda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Bitdefender GravityZone Business Security’yi yönetmek için bilgi teknolojileri (BT) uzmanı olmanıza gerek yok. Dakikalar içinde kurulabilir ve BT geçmişi olmayan kullanıcılar tarafından yönetilebilir.

Bitdefender GravityZone Business Security ile para ve zamandan tasarruf edersiniz
Gider tasarruflarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bitdefender GravityZone Business Security’nin web tabanlı versiyonu ile PC’lerde çalışan güvenlik yazılımlarının yönetimi buluta taşıyarak ek donanım maliyetlerini ortadan kaldırır. Eğer coğrafi olarak dağıtık yapıya sahip bir işletmeyseniz ve farklı lokasyonlarda ofisleriniz varsa, Bitdefender’ın merkezileştirilmiş güvenlik modelinden faydalanabilirsiniz.

Bitdefender GravityZone Business Security ile en iyi koruma ve performasın keyfini sürün
İşletmenizde şimdiye dek pek çok ürün denemekten yorulmuş olabilirsiniz. Şimdiyse, AV-TEST ve AV Comparatives gibi bağımsız testlerde sürekli olarak 1. Sırada yer alan Bitdefender ile tanışarak güvenliğin performansa etki etmediğini görebilirsiniz.


Yüksek Performans, Düşük Maliyet

Temel Özellikler


En Zor Şartlarda Bile Kolay Kurulum

Sistem Gereksinimleri

Windows

İş İstasyonları İşletim Sistemleri: Windows 8.1,8, 7, Vista (SP1, SP2), XP (SP3).
Tablet ve gömülü işletim sistemleri: Windows Embedded Standard 7, POSReady 7, Enterprise 7, POSReady 2009, Standard 2009, XP Embedded with SP 2, XP Tablet PC Edition. Gömülü işletim sistemleri için spesifik işletim sistemi modülleri yüklenmiş olmalıdır.

Mac

Mac OS X Lion 10.7 ya da üstü, Mac OS X Mountain Lion 10.8 ya da üstü, Mac OS X Mavericks 10.9 ya da üstü, Mac OS X Yosemite 10.10 ya da üstü.

Linux

Linux işletim sistemleri: Ubuntu 10.04 LTS ya da üstü, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 5.6 yada üstü, SUSE Linux Enterprise Server 11 ya da üstü, OpenSUSE 11 ya da üstü, Fedora 15 ya da üstü, Debian 5.0 ya da üstü.

Sunucu işletim sistemleri

Windows Server 2012, 2012 R2, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Small Business Server (SBS) 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Small Business Server (SBS) 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 with Service Pack 1, Windows Home Server