Design Chair Sofa
13 Mayıs 2016
Cryptolocker Nedir?
7 Haziran 2016

BitDefender GravityZone

DÜNYANIN 1 NUMARALI ANTI-VIRUS ÜRÜNÜBitDefender GravityZone

3 KULLANICI 84$ – Bu fırsatı kaçırmayın.

Bir yıl boyunca süren zorlu endüstri testlerinde Bitdefender Endpoint Security sürekli olarak üstün performans sergileyerek, kurumsal kullanıcılara verimlilik ve güvenliğin olağanüstü birleşimini sağlamıştır.

Bitdefender-GravityZone-Gold-Partner

Bitdefender’ı en iyi yapan nedir ?

Özellikler İşletmeniz için bu özellik ne anlama gelir
Sıralamalarda birinci antivirüs ve antimalware teknolojileri Bitdefender sürekli güncellenen algılama teknolojileri ile diğer çözümlerin kaçırdığı  ileri düzey tehditleri ve 0 gün tehditlerini sistem performansında mümkün olan en küçük etkiyle yakalar. Virüsler ve sistem yavaşlamaları için endişelenmeyi bırakabilirsiniz Bitdefender kullanarak işiniz için tehdit oluşturan kötü amaçlı yazılımlara avantalı ele geçirmiş olursunuz. Böylece, Bitdefender sizi virüsler, spyware, worm’lar, trojanlar ve rootkit’lere karşı korurken siz işinize odaklanabilirsiniz.
İş istasyonları ve sunucular için koruma Lisansınızdaki cihazları iş istasyonlarınızı ve sunucularınızı korumak için kullanabilirsiniz. Lisanslanmış tcihazlarınızın toplam sayısının %30’u kadar sunucu koruma altına alınır. Uygun maliyetli paket seçenekleri Çalışanlarınızın bilgisayarlarını ve suncularınızı korumak için uygun fiyatlandırılmış tek bir çözüm kullanabilirsiniz.
Web ve Uygulama Kontrolü içerir Bitdefender GravityZone ile kullanıcıların belirli uygulamalara ve web sayfalarına erişimi uzaktan yönetim ile kısıtlanabilir ya da bloklanabilir. Artırılmış verimlilik ve koruma Belirli uygulama ve websitelerine erişimin kısıtlanması çalışan verimliliğine etki ederken korumayı güçlendirir.
Firewall, Saldırı Sezme , Web Filtreleme, Arama Danışmanı Hacking ve phishing gibi Internet tabanlı tehditlere karşı korunmada firewall, IDS (Intrusion Detection System) ve web filtreleme temel özelliklerdir. Çok Özellikli Güvenlik Sorunu Diğer pek çok güvenlik ürünü firewall ve web koruma özelliklerinden ya yoksun ya da bunları ekstra ücrete tabi tutarken, Bitdefender GravityZone Business Security’de bu özellikler hiç bir ekstra olmaksızın sunulur.
Sade ve Güçlü web konsolu Lokal ya da cloud-hosted (bulutta yer alan) yönetim konsolu ilei ç içe gruplama, uzaktan karantina,  ayarlanabilir tarama lokasyonları ve seçenekeleri gibi granuler kontroller. Çok daha etkin yönetimle zaman kazanın Cloud-hosted (bulut versiyon) teknik olmayan personel tarafından kolayca kurulabilir, üst düzey teknik uzmanlarsa granüler kontroller sayesinde güvenlik ayarlarını özelleştirilerek düzenleyebilir.
Sanal Masaüstlerini ve sunucuları koruyun Bitdefender GravityZone Business Security’nin sanal makineleri korurken en küçük alanı kapladığı, 2014 AV-Test denemelerinde ortaya konmuştur. Kapsamlı Çözüm Aynı konsoldan fiziksel ve sanal masaüstlerini ve sunucuları yönetme kolaylığı.
24/7 Destek ücretsizdir Telefon ve email yoluyla bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda profesyonel yardım İhtiyacınız olduğunda teknik uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Bitdefender-Business-Kurumsal-CozumlerKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

Bitdefender Small Office Security
Güçlü ve Sade

Ücretsiz deneme sürümü, demo ve kurumsal satışlar için:  (312) 446 0305 kullanıcıya kadar PC, Mac masaüstü ve sunucularda koruma

  • Bağımsız testlerle kanıtlanmış üstün güvenlik ve performans
  • Hosted ya da on-premise yönetim seçme esnekliği

Öncü güvenlik teknolojisi ile, sade, etkili uzaktan yönetim ve bulut tabanlı yönetim konsolu.

“Performans üzerinde hemen hemen hiç olumsuz etkisi yok”

Maik Morgenstren, CTO AV-Test

Bitdefender GravityZone Business Security

Güçlü ve Sade. Küçük ve Orta ölçekli işletmeler için ideal.

  • Kurumsal antivirüs ve antimalware ürünleri arasında yapılan sıralamalarda birinci.
  • Kolay kurulum, kontrol, tek bir web konsolu ile tüm bilgisayar için uzaktan güvenlik izlemesi
  • Uygun maliyetli. Sunucuları ve masaüstü bilgisayarı kapsayan koruma, gelişmiş verimlilik, saldırır sezme sistemi ve web filitreleme yetkinlikleri.

“Bitdefender tüm yarışlarda sürekli üstün başarı gösteriyor.”

CEO Anderas Marx, AV-TEST

Fiziksel ve sanal masaüstü ve sunucuları için (Windows, Mac yada Linux) 1 numaralı güvenlik web tarayısıcı ile uzaktan yönetilebilir ve izlenebilir.

av-test_awardKoruma, Performans ve Kullanılabilirliğin En İyi Birleşimi
2015 AV – TEST kurumsal ürünler testlerinde en yüksek skor

Düşük Maliyet

Sunucu konfigürasyonu ve bakımına gerek yok. Güncelleme ve yama yapmadan, pahalı donanım harcaması olmadan korunun.

Dusuk-Maliyet

Kolay Yönetim

Small Office Security çözümünü yönetmek için BT uzmanı olmanıza gerek yok. Network’ünüzdeki tüm PC’lere dakikalar içinde yükleyebilirsiniz.

Kolay-Kurulum

En iyi koruma

Bitdefender teknolojileri AV-Test, AV-Comparatives and Virus Bulletin tarafından gerçekleştirilen major bağımsız testlerde birinciliği sürdürmeye devam ediyor.

Rahatlik