Bitdefender GravityZone
3 Temmuz 2015
En İyi 5 Antivirüs Programı
3 Temmuz 2015

Gelenekseli Takip Etmekten Vazgeç

Bitdefender GravityZone Business Security

işinizi korumanız için sunulan güçlü ve sade bir çözümdür. Diğer çözümlerden farklı olarak, Bitdefender güvenlik için performanstan ödün vermez, bilgisayarlarınızı yavaşlatmaz.

Bitdefender GravityZone Business Security ile işinize odaklanabilirsiniz

Biliyoruz ki işinizle ilgili düşünecek pek çok şeyiniz var. Şimdi sadece işinize odaklanarak, güvenlik ile ilgili konularda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Bitdefender GravityZone Business Security’yi yönetmek için bilgi teknolojileri (BT) uzmanı olmanıza gerek yok. Dakikalar içinde kurulabilir ve BT geçmişi olmayan kullanıcılar tarafından yönetilebilir.
Bitdefender GravityZone Business Security ile para ve zamandan tasarruf edersiniz

Gider tasarruflarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bitdefender GravityZone Business Security’nin web tabanlı versiyonu ile PC’lerde çalışan güvenlik yazılımlarının yönetimi buluta taşıyarak ek donanım maliyetlerini ortadan kaldırır. Eğer coğrafi olarak dağıtık yapıya sahip bir işletmeyseniz ve farklı lokasyonlarda ofisleriniz varsa, Bitdefender’ın merkezileştirilmiş güvenlik modelinden faydalanabilirsiniz.
Bitdefender GravityZone Business Security ile en iyi koruma ve performasın keyfini sürün

İşletmenizde şimdiye dek pek çok ürün denemekten yorulmuş olabilirsiniz. Şimdiyse, AV-TEST ve AV Comparatives gibi bağımsız testlerde sürekli olarak 1. Sırada yer alan Bitdefender ile tanışarak güvenliğin performansa etki etmediğini görebilirsiniz.